Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія цієї сторінки: Приманки для щуки
Головний форум > Снасті > Спінінг
tva_uz
Хотілося б дізнатися, в кого які приманки саме для ловлі щуки є найбільш ефективними (можливо по різним порам року)?
Наприклад, в мене найбільш "робочими" є силіконові приманки, зокрема, віброхвоcти Manns Predator, Relax Kopyto, як правило, білого або зеленого кольорів, рідше жовтого.
Коля
Віброхвоcти Kopyto, 5-7 см, білого кольору з блискітками, спинка темна (синя, зелена, чорна)...
R@shpel
(tva_uz @ 23.5.2007, 13:31) [snapback]732[/snapback]

Хотілося б дізнатися, в кого які приманки саме для ловлі щуки є найбільш ефективними (можливо по різним порам року)?
Наприклад, в мене найбільш "робочими" є силіконові приманки, зокрема, віброхвоcти Manns Predator, Relax Kopyto, як правило, білого або зеленого кольорів, рідше жовтого.

Я особисто щуку полюбляю ловити на 2 блешні - Меппс Вінер білого кольору номер 4, а також Меппс Люсокс білого колого кольору номер 2(використовую її також і без груза-головки).
Адмін
Колись інтересувався ловом щуки і ще з тих часів по памяті знайшов пару сайтів , де описують приманки для щуки. Кому інтересно зайдіть і перегляньте.
Приманки для щуки 1
Приманки для щуки 2
Romis
У мене найбільш уловисті Manns Predator та твістер Relax яскраво зеленого кольору з блисками, мною досліджено що при жорі щука в принципі бере на все і на блешні і на воблер і на силікон, а от коли вона стоїть і не кормиться то краще використовувати віброхвіст або твістер найкраще в мене цю функцію виконував Relax яскраво зеленого кольору, при чому методом виманювання-знаходиш перспективне місце з під корча, або біля трави щука не витримує і атакує максимум 3-4 проводки результат гарантовано-я це називаю метод подразнення, при цьому слід використовувати проводку stop&go з паузою я роблю порядку 2-3с. після падіння на дно важливо в цей час не прогавити удар в основному в цей час щука атакує, це видно або по волосіні вона різко йде в бік або відчутно по вудилищу та по його кінчику.
DDD
Mepps Winer підтримую biggrin.gif biggrin.gif
ученик
Все залежить від типу водойми,її конкретної ділянки,та сезону-по холодній воді(можливі варіанти) краще за все спрацьовують джиги особливо якщо глибина дозволяє використовувати ступінчасту проводку(хоча грамотно підібране співвідношення тягарця та приманки дозврляє це робити і на відвертій мілині) У виборі джигу краще за все акцентувати увагу на розмірі,правильному балансуванню та компоновці гачків і менше всьго звертати увагу на дрібні деталі,зокрема колір.В ролі джигу можуть висткпати і коливальні блешні і окремі типи воблерів-раттліни.Особливу групу щучих приманок становлять воблери класу мінноу у привязці до ривкової проводки- за словами Костянтина Кузьміна вони створили справжню революцію в ловлі щуки увідповідних умовах (переважно на мілині)-показують у декілька разів кращий результат ніж на рівномірній проводці.Ну і в умовах заростей домінуючими приманками виступають різноманітні незачепляйки від "хробака" на офсетному гачку та спіннербейта до різноманітних гліссерів.
Адмін
Приємна новина для всіх хто рибалить спінінгом. Останній тиждень суперово бере щука на Дністрі. Переважно на камяних мілинах. Великих екземплярів не ловив але пару карандашиків було. Аж дивно так вона ще не брала масово. Аномалія якась.
pavel1973
(Адмін @ 31.8.2007, 21:18) [snapback]1666[/snapback]

Приємна новина для всіх хто рибалить спінінгом. Останній тиждень суперово бере щука на Дністрі. Переважно на камяних мілинах. Великих екземплярів не ловив але пару карандашиків було. Аж дивно так вона ще не брала масово. Аномалія якась.

Привіт з Тернопільщини! У нас уже тиждень по всій області нічого, в плані щуки не бере, хоча погода більш менш тримається стабільна, на вихідні їздив на Збруч, на кордон Тернопільської та Хмельницької областей, ночували на турбазі яка знаходиться коло дамби, з однієї сторони водосховище, рибалка на самій дамбі, і з другої сторони річка, до 1,5 м глибини, як розказував хлопчина, якого застали там зі спінінгом щука бере тільки в районі дамбі з обох сторін, ловили вечером, - нічого, спробували всі можливі приманки, зранку, 2 щуки -700, 900г,-як не дивно прямо на дамбі зі сторони річки, на сильній течії, якби сам не бачив- не повірив що щуку можна було взяти на такій течіїї, але в цілому можна було сказати що це був невдалий день в плані результативної рибалки, один із знайомих в цей час був на Дністрі в районі де в ноьго впадає Срипа, щуки не було - 2 кленя, на мою думку, поганий клоьов повязаний з різким похолоданням, так що треба просто дочекатись, поки риба трохи звикне, а далі починається - ЖОР , так що готуємся, прикупляємо снасті, та вибираемо місьця куди її поїхати ловити.
Для себе я пару місць уже вибрав, на Google вже стоять закладки на що, і де ловится, так що чекаю на Старті 5.gif
Мухолов
(pavel1973 @ 4.9.2007, 20:22) [snapback]1691[/snapback]

Для себе я пару місць уже вибрав, на Google вже стоять закладки на що, і де ловится, так що чекаю на Старті 5.gif

Поділись закладками, якщо не шкода. rolleyes.gif
pavel1973
(Мухолов @ 4.9.2007, 21:04) [snapback]1693[/snapback]

Поділись закладками, якщо не шкода. rolleyes.gif

Якщо не проблема далеко їхати я можу вислати файл з Гугла, але на ел. пошту, як його тут розмістити я не знаю blink.gif
Або просто координати сам по ним в Гуглі знайдеш, ставок величенький, його реально за день не обійти, пішки, так що треба їхати на день-два, там є що робити - ось координати "Мушкатівка (став) -щука, окунь, " lat=48.8251251703, lon=26.1012346022 newy.gif
DDD

Привіт з Тернопільщини! У нас уже тиждень по всій області нічого, в плані щуки не бере, хоча погода більш менш тримається стабільна, на вихідні їздив на Збруч,

Якщо не секрет, уточни місцезнаходження дамби. Я також часто ловлю на Збручі newy.gif
BOB

Павел. давай рулимо в пятницю вечері на дністер там де я був. казали шо потечії на 2 км нижче пацани були з тернополя і риба почала брати аж після 12.00 в обід. ..пацики відірвальсь пополной..........
Валимо в пятницю а назад в неділю..... 5.gif
Хто що порадить підкупити з блесен бо їх немаю. а воблери є ........ ?????????????
Ihor
(BOB @ 5.9.2007, 16:49) [snapback]1699[/snapback]

Павел. давай рулимо в пятницю вечері на дністер там де я був. казали шо потечії на 2 км нижче пацани були з тернополя і риба почала брати аж після 12.00 в обід. ..пацики відірвальсь пополной..........
Хто що порадить підкупити з блесен бо їх немаю. а воблери є ........ ?????????????

Візми Аглію просту і лонг №2,3. З кольором оприділись сам!
pavel1973
(DDD @ 5.9.2007, 13:17) [snapback]1697[/snapback]

Якщо не секрет, уточни місцезнаходження дамби. Я також часто ловлю на Збручі newy.gif

Ця дамба знаходиться між селом Кокошинці і Сатанів

(BOB @ 5.9.2007, 16:49) [snapback]1699[/snapback]

Hi, Man! Wazzz Up! Поїхати треба, тільки треба трохи підлічитись, а то після останньої рибалки соплі по коліна! А вертушок, реально треба прикупити, ага hook1.gif
SiR_J
як на мене аглія зе бест preved.gif від номера 00 до 3 користуюсь як лонгами так і круглими всі цвітові гамми(залежно від погоди) зараз купив собі колебалок різних виробників з антізацепами, дуже зручна штукаможна по дну вести не боятись зацепа, в траві, між корягами ну взагалі дуже хороші блешні. Рекомендую, якщо побачили з антізацепом візміть по пробуйте rolleyes.gif
edik

Скільки разів кожен із нас спостерігав таку картину: десь у гущавині трави лунають сплески щуки, і дуже великої, а ось як взяти її - рибалка не знаходить варіантів. Спінінгіст пробує ловити на вертушки, на кордоні трави і чистої води, робить спроби половити попперами в самій траві, але рідкісні покльовки, а найчастіше безперервні зачепи, незабаром змушують покинути його ці «райські кущі» і переміститися в чисті місця, раз по раз з жалем спостерігаючи за щучем полюванням. А між тим є перевірені методи лову щуки в траві - на незацепляйки.

Отже, по порядку. У нас на Івано-Франківщині не так уже і багато (диких), заплавних озер, багатих щукою, які б не відвідували (шукачі легкої наживи). Та зараз не про це… Безумовно, в них попадається і окунь, але ця риба не любить стояти в гущі трави, а по більшій частині ловиться на кордоні трави і чистої води, на звалинах або ямах, і тут ви можете застосовувати всім відомі приманки і методи лову. Так що основною здобиччю при лові на незацепляйки в траві залишається щука.

Останнім часом, приїжджаючи на знайомі водойми, я, недовго думаючи, прямую в ті місця озера, де найбільше трави, очерету чи камишу, і практично завжди винагороджують себе відмінним уловом, в той час як на чистій воді улови трапляються більш ніж скромні. Які ж плюси рибного лову в траві?

Перший плюс: трава - це природне і улюблене місце для щуки.Саме в траві щука любить влаштовувати засідки. Причому в траві стоять особини самого різного розміру. Нерідкі випадки упіймання щук вагою до і навіть більше 5 кг. Саме в траву виходять великі досвідчені щуки вранці і ввечері для полювання. Інстинктивно великі особи бояться чистих місць і вважають за краще для відпочинку і полювання або глибокі ями, або зарості трави.

Другий плюс: риболовля в траві може проходити в будь-світлий час доби. Причому риба ловиться практично однаково і вранці, і вдень, і ввечері. Напевно, багато хто з вас спостерігав, що активність щуки в заростях трави не вщухає й посеред дня.Єдине, що було мною відмічено, це те, що вранці і ввечері більше вірогідність упіймання великої щуки. Про причини цього я вже говорив абзацом вище.

Третій плюс: практично не впливають на клювання зміни погоди. Навіть у найгірші погодні умови і перепади атмосферного тиску в траві погано-бідно, але можна щось зловити.

Так як же взяти щуку, і причому досить велику, яка розбурхує нерви всім рибалкам своїми сплесками? Подібне питання я ставив собі, спостерігаючи за щучим «безчинством» у траві. Кльову не було, і, не витримавши подібного знущання над психікою, я вирішив зосередитися саме на лові щуки в траві. Для цього мені довелося згадати все, що я знав про лов на незацепляйки, дістати з рибальського ящика свій невеликий запас принад і приступити до риболовлі. Звичайно ж, перша рибалка була дуже скромною по вилову, але був придбаний безцінний досвід, і вже до наступної риболовлі я був готовий у всеозброєнні.

Для цього я придбав дві, мабуть, найбільш популярні та уловисті незацепляйки - «класику жанру»: це Rapala «Minnow Spoon» і Mepps «Timber Doodle». Обидві ці принади я оснастив твістер і пішло-поїхало! Але, на жаль, ККД був невеликим. Було дуже багато сходів, причому на різних стадіях: при клюванні, при виведенні, при спробі завести рибу в підсак або при спробі взяти рукою. «Що поробиш, - думав я. - На один гачок все-таки ловлю ». Але через якийсь час мені таке марнотратство швидко набридло. Звичайно, цікаво ловити, коли раз на кілька хвилин, а то й частіше, відбуваються клювання. Іноді одна щука по 3-4 рази кидалася на приманку, але так і не доходила навіть до берега. Я пробував міняти приманки, експериментував, поки не прийшов до висновку, що мало насадити твістер, треба це зробити вміло. І як тільки я через деякий час зумів знайти правильну посадку твістера, ККД зріс до 50%. Більшого, мабуть, домогтися при лові на незацепляйки важко, але, принаймні, мені вдалося звести майже нанівець сходи безпосередньо у фазі клювання. Для цього виявилося потрібно лише виводити жало гачка з приманки і ставити паралельно твістер, над ним. Раніше я ховав жало гачка в тілі твістера, і тому щука, не встигнувши засікти і відчувши недобре, відразу «випльовувала» приманку.Безумовно, деякі нюанси насадки твістера кожен рибалка повинен відточити безпосередньо сам на практиці, але жало обов'язково має бути зовні, а не в тілі приманки. Якщо ви все зробили правильно, то приманка не буде чіплятися за траву, а риба стане ловитися значно краще.
У наступну рибалку я став звертати увагу на нюанси, до яких раніше просто не доходила справа: форма та гра приманки, колір і форма твістера і інші тонкощі. Іноді я закидав в одне і те ж місце кілька приманок, пробуючи, що сьогодні щуці більше до смаку. Можу на даний момент поки зробити такий висновок: в принципі щука схопить будь-яку приманку, яка пропливає повз, оскільки хижак в траві завжди готовий до покльовки. Але є одна хитрість: якщо в жор щука готова кинутися на приманку, перебуваючи навіть за кілька метрів до неї, то при поганому кльові приманку треба провести буквально біля її пащі. А от як це зробити? Виявилося, що це не так проблематично. Адже визначити місце, де щука стоїть в траві, не так вже й складно, достатньо засікти місця стоянки та полювання по сплесках. По-друге, потрібно дослідити місця безпосередньо в 1-2 метрах від берега. По-третє, навіть в густих заростях бувають невеликі «вікна», і, завівши туди приманку, потрібно дати їй час на те, щоб вона могла опуститися і трохи пограти в товщі води.
Як правило, незацепляйки працюють в 50-70 см від поверхні, а іноді, коли покрив трави густий, - фактично поверху трави, зрідка провалюючись в «вікна». Проводка повинна бути рівномірна і досить повільна. Так як ловля йде не на «оберталки», а на коливальні блешні, та ще й на твістер, то більша швидкість не потрібна. Твістер навіть при повільній проводці справно працює.
Важливий нюанс - виведення щуки з трави. Дуже це копітка справа. Тут попередньо потрібно врахувати все. І місце з якого рибалиш і снасть, адже впіймана щука - схопивша приманку відразу намагається завести за траву чи камиш. Є ще один важливий момент: фрикційне гальмо котушки потрібно грунтовно послаблювати. Причин тут декілька. По-перше, іноді щука хапає приманку прямо під ногами, біля самого берега, а по-друге, при ослабленому фрикціони хижачка більш упевнено бере приманку, не відразу відчуваючи укол гачка. Потім безпосередньо при виведенні ви вже підлаштовуєте роботу гальма під розмір риби, а далі - справа техніки і трошки удачі. Головне, давати слабину при одинарному гачку у жодному випадку не можна - неминучий схід.

І останнє. Як я вже говорив вище, в траві ловиться щука самого різного розміру. Практично одночасно ви можете зловити і щуку-«мамку», і цьоголітка вагою в 200-300 грам. Не варто перегружати кукан - запевняю вас, піймати кілька трофейних щук на рибному озері - справа цілком здійсненна. Так що, побачивши рибака, що ловить на незацепляйки, в улов якого всього 2-3 щуки, не варто цей факт приймати за поганий кльов. Швидше за все, людина ловить на якість, а не на кількість. Спробуйте половити на незацепляйки, і при старанні, впевнений, результат буде відмінним! А якщо незацепляйка виготовлена власноручно

…ВИ - Good Mam !

А ось моя улюблена приманка для щуки…Принаймі цоьго року на озерах
volodik
edik-цікава і змістовна розповідь є що взяти собі на"озброєня" респект ay.gif
edik
Ось вона,- (Золота пора). Нічні приморозки. Восени щука часто бере весь день, і чим ближче зима, тим слабше виражені ранковий, вечірній і денний кльов. Особливо це помітно на озерах, в порівнянні з річками,- вода в них майже завжди знаходиться у стабільному стані (рівень), температура її майже постійна, і активність щуки мало змінюється протягом дня.
Багато всього написано і багато сказано. Не хочеться повторюватись з (класиками риболовної літератури), які те і роблять, що переписують один в одного. Декілька прикладів та спотережень приведу з власного досвіду…

В осінній період щука дещо змінює характер своєї мисливської поведінки. Продовжуючи велику частину часу проводити в засідці, вона, на відміну від літа, стає більш активною і виходить за приманкою, що йде навіть на відстані в десяток метрів. Нерідко щука женеться за приманкою від протилежного берега, а схопити може буквально під ногами рибака. Кльов мігруючої щуки можна чекати практично в будь-якій точці водойому, навіть там, де влітку їх ніколи не було, скажімо, на рівних, чистих ділянках з глибиною 1,5-2 м і навіть на середині озера.
Але найбільш успішна все ж ловля в камишах та траві, де концентрація щуки значно вище, ніж в інших місцях. Причому, на відміну від літа, заповнення (мисливських угідь) спійманих щук проходить тут швидко. Щука - територіальна риба і зазвичай більш-менш дотримується однієї ділянки. Тому влітку, спіймавши на одній ділянці декількох щук, можна не обловлювати його протягом деякого часу, чекаючи коли місця виловлених займуть інші особини.Восени, наприкінці вересня - початку жовтня, швидкість заміщення різко зростає, і звільнене зручне місце може бути зайнято вже на наступний день, а то і за кілька годин.
Проведення приманки восени дещо спрощуються: цілком підходить рівномірна проводка з повільною або середньою швидкістю. Якщо ловити на незацепляйки, то можна вести блешню чи силікон - по самому дну, дуже повільно. Але повільна проводка працює не завжди. Наприклад, якщо щука виходить на повільно рискаючу блешню і супроводжує її, але не бере, збільшення швидкості проводки за методом (Stop-N-Go) - часто викликає хватку , бажано не дозволяти приманці залежуватися на дні більше 2-х секунд (це відлякує щуку). Слідкувати за проводкою. Прискорення я зазвичай роблю без фонатизму, щоб не запустити блешню в штопор. Часто допомагає мені в цьому вклеїний силіконовий хвіст, він стабілізує гру блешні…

Осіння ловля щуки на спінінг - дуже динамічна й азартна.Часто доводиться постійно переміщатися по водойому, але, як мовиться, спінінгіста, як і вовка, ноги годують. Такий золотий період лову триває на більшості водойомів аж до пізньої осені, поки щуки не облаштуються на місцях своїх зимових стоянок, і не почнеться зовсім інша ловля, на зовсім інші приманки…
edik
Johnson Silver Minnows 1\2oz 14г.
До речі, є достовірна інф-ція, що саме джонсоновская "незацепляйка" послужила для конструкторів Rapala прототипом: та ж різнотовщинність (товщі в середині, тонше по краях) тіла, хоч і суцільнометалевого, той же одинарник, та ж пружина-антизацеп . Тому, думаю, декому не зайвим буде дізнатися, що Johnson Silver Minnow Spoon, що випускається в Канаді з 1920 р., з тих давніх років успішно зарекомендувала себе й досі застосовується для лову в прісній воді басса і звичайної щуки, а в солоній - морських окунів і лососевих. І не тільки простим методом, але троллінгом, джіггінгом, і твіччом. Проводка в трав'яних заростях рекомендувалася повільна, на гачок вже тоді підсідав білий твістер. А ось конусоподібна підгружена голова, легко проникає крізь водорості, не збираючи їх. Я завжди застосовую жосткий мметалічний повідок (струна гітарна №1,№2 плетений косичкою) бажано на 1см. довший від самої приманки. У підсумку - і в траві, і в коряжнику - в порівнянні з техаським джиогвим оснащенням, - Minnow Spoon - чемпіон по прохідності.
В деякій мірі може здатися що це реклама… Та з особистого досвіду можу впевнено порекомендувати дану приманку всім хто хоче здурити (шипко-вумну) Щуку, а особливо в осінньо-весняний період.
sikachi
Привіт усім! Ми 2 брати Сікачі. Трохи мисливці, трохи рибаки. Недавно підключили "ТЕРНЕТ". Сподобались Ваші розмови. Хотілосяби увійти до Вашого "тернетовського" колективу. Вибачайте, якщо десь-щось нетак напишим чи включим. На відміну від рибалки і полювання, в "тернеті" ми повні валянки.
вовік
Цитата(edik @ 14.10.2010, 19:47) *
Восени, наприкінці вересня - початку жовтня, швидкість заміщення різко зростає, і звільнене зручне місце може бути зайнято вже на наступний день, а то і за кілька годин.

Інколи подібне відбувається настільки швидко, що диву дивуєшся. В жовтні місяці минулого року(є свідки), з одного місця на ставку за пів дня мною було виловлено 11 щук !!! Передзимовий жор щуки самий багатообіцяючий, особливо коли почнуться перші приморозки. Силікон тоді рулить як ніщо. З моєї практики, проводка повинна бути не рівномірною, хоча і така деколи приносить результат .
вовік
Цитата(sikachi @ 15.10.2010, 18:15) *
Привіт усім! Ми 2 брати Сікачі. Трохи мисливці, трохи рибаки. Недавно підключили "ТЕРНЕТ". Сподобались Ваші розмови. Хотілосяби увійти до Вашого "тернетовського" колективу. Вибачайте, якщо десь-щось нетак напишим чи включим. На відміну від рибалки і полювання, в "тернеті" ми повні валянки.

Ну "нетак" ви вже написали, бо не в тему ! Але головне аби ви рибу добре ловили ! І щось корисне і цікаве нам повідали !
sikachi
Останній раз в Козарах ловили голавликів см.30. на вертушку meps бронзового кольору "китайська штамповка". Зацепили 2 щупачки, реально не менше 2-3 кг. Втікли разом з мепсами, бо не було поводків. З поводками голавлик не брав.
GoOd LuCk
пробуйте використовувати поводки із струни,тоді і клин попадає і приманка залишиться ціла...
sikachi
дякую спробую. якщо не буде дощу то завтра
taras20002002
Цитата(tva_uz @ 23.5.2007, 13:31) *
найбільш робочих не існуе.потрібно знати де і коли ловити.а на що це твої проблеми пробуєш різні приманки на що клюе на то і ловити треба і забудь рекламную наглоту яка тобі обіцяе улов будь коли і де тільки придбай приманку.можна відрізати від ложки ручку просвердлити два отвори у двох кінцях поставити гачок і зловити щуку як робили рибалки в срср коли не існувало мепсов,абу гарсіа,міран.кастмастер.ну а якщо рибалка це мода на приманки і подібна на змагання в кого краща і дорожча це особиста справа кожного.
pikehunter
Цитата(taras20002002 @ 16.3.2011, 22:29) *
найбільш робочих не існуе.потрібно знати де і коли ловити.а на що це твої проблеми пробуєш різні приманки на що клюе на то і ловити треба і забудь рекламную наглоту яка тобі обіцяе улов будь коли і де тільки придбай приманку.можна відрізати від ложки ручку просвердлити два отвори у двох кінцях поставити гачок і зловити щуку як робили рибалки в срср коли не існувало мепсов,абу гарсіа,міран.кастмастер.ну а якщо рибалка це мода на приманки і подібна на змагання в кого краща і дорожча це особиста справа кожного.

Та чого технології йдуть у гору....що не скажеш про кількість риби...приходиться і приманки вибирати уловисті...
Чогось на ложку не так часто клює як колись)
Я не такий старий але памятаю часи блешень "Пахра", "Шерна"....спінінг "Ленінград" і катушку "Невську"...
віталий 45810
Цитата(GoOd LuCk @ 16.10.2010, 8:40) *
пробуйте використовувати поводки із струни,тоді і клин попадає і приманка залишиться ціла...

струна зовсім не вихід, голавль рибка обережна тому струна тут не допоможе, а от поводок з флюрокарбону в самий раз, він у воді не замітний тому я використовую 0.4, зрізів не було(головне вчасноміняти погрижений поводок), та й результативність помітно зостає
віталий 45810
як я зрозумів, в даній темі треба розповісти про улюблені спінінгові приманки на щуку і в яких умовах вони працюють!
так от пізня осінь - основна ставка на силікон і не забуваєм правило "великомк куску рот радий"
зима - мілкі силіконки, проводка максимально повільна з паузами
рання весна - мікроджиг (там де дозволяє течія і умови) проводка з паузами без "касаний" дна
нормальна весна - приманки підбирабться під розмір і колір місцевого малька, на універсальність може претендувати розкраска під верхушку: силікон білий (матовий) з чорною спинкою, воблерки міноу з таким же окрасом - матовим (дуже блискучі і майже дзеркальні в моїй практиці завжди програють матовим)
початок літа - (джиг в коробки) впираємось у воблерки і блешні, щука любить паузи, а з воблером такі маневри проходять найкраще
літо - попери, волкери, воблерки - водоймища заростають і настає період відео і фото зйомок атак щуки і зашкалювання дреналіну
осінь- плавний перехід на джиг, чим прохолодніше тим більше використовуємо силікон
все виключно з моєї практики і мої враження, які корегуються залежно від місцевості і водойми
віталий 45810
а тепер по моїх приманках:
силікон - mans, relax; перший мякший і краще працює на повільній проводці, тому використовую частіше; другий краще переносить щучі зубки частіше використовується в осінній період
воблери - по минулому сезону фаворити:
"линь" - львівський lery master, підгружений дробинкою на передньому трійнику
salmo slider - 5,7 см, як тонучі так і плаваючі
юзурі армс міноу
страйк про арк міноу
поппер страйк про
волкер - айковський, реквізитів нема бо його зїли, (промах вище поводка)

приклади недорогих але робочих моделей, я не сумнуваюсь, що і шакали і зіббейст також відмінно ловлять рибку, але ...........ціна be.gif
взвгалі з моєї практики вважаю юзуріки надійнами і відповіднии по всіх параметрах, зараз ще випробую касадака є підозри, що ця фірма може змінити юзурі в моєму особистому рейтингу
Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, перейдіть по посиланню.
Форум IP.Board © 2001-2014 IPS, Inc.